Odpovedal: aa
Re: Sterilizácia ženy
(číslo príspevku 196.841, zo dňa 09.09.2009. videné 180x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196841:
Ano,je to možné,hradi si to žena sama,ale pokial si to vyžaduju okolnosti ,ktore ohrozuju život ženy,hradi to poisťovňa....stoji to podla zariadenia okolo 270 euro,robi sa v narkoze a pobyt v nemocnici je 2-3 dni.....robi sa laparoskopicky......ženam od 18 rokov....žiadost vypiše gynekolog,tu si zanesieš do nemocnice a dohodnu s tebou termin operacie a potrebuješ predoperačne vyšetrenie.....