Odpovedal:
aa
|
Re: Sterilizácia ženy
(číslo príspevku 196.841,
zo dňa 09.09.2009.
videné 180x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196841:
Ano,je to možné,hradi si to žena sama,ale pokial si to vyžaduju okolnosti ,ktore ohrozuju život ženy,hradi to poisťovňa....stoji to podla zariadenia okolo 270 euro,robi sa v narkoze a pobyt v nemocnici je 2-3 dni.....robi sa laparoskopicky......ženam od 18 rokov....žiadost vypiše gynekolog,tu si zanesieš do nemocnice a dohodnu s tebou termin operacie a potrebuješ predoperačne vyšetrenie.....
|
|
|