Odpovedal:
Lenka
|
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.854,
zo dňa 09.09.2009.
videné 408x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196854:
Ďakujem ja nebudem brať tie ďalšie ATB , idem za obvodnou nech mi skúsi urobiť výteri z hrdla a nosa či nemám niečo na mandliach, a idem si pohľadať novú gynekologičku, prístup tejto ma už nebaví, môže nejak moja infekcia ohroziť partnera? ďakujem za rady
|
|
|