Odpovedal: Dagmar pre Ivana
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.882, zo dňa 09.09.2009. videné 319x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196882:
Ivan, myslim ze som k tomu napisala uz dost. Ale to nestaci. Viac rad a navrhov uz fakt nemam. A okolo dysmikrobie sa tu tocime uz par mesiacov. Lenze ked ich neposles na vysetrenie fokusov, nebudu uz vobec spavat.