Odpovedal:
Dagmar pre Ivana
|
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.882,
zo dňa 09.09.2009.
videné 319x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196882:
Ivan, myslim ze som k tomu napisala uz dost. Ale to nestaci. Viac rad a navrhov uz fakt nemam. A okolo dysmikrobie sa tu tocime uz par mesiacov. Lenze ked ich neposles na vysetrenie fokusov, nebudu uz vobec spavat.
|
|
|