Odpovedal: Dagmar
Re: Gynekologicky problem?
(číslo príspevku 196.921, zo dňa 10.09.2009. videné 238x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196921:
Eva, s tymto som sa nestretla. Je mozne ze pojde o bolest hrubeho creva, ci skor tlak nim vyvolany, ked je plne a tym padom tlaci tak trocha aj na okolie. Ak je bolest, treba sa na to pozriet, nemusi to byt nic vazne. Cysta nie je vazna, ani podrazdene crevo nie je nic hrozne, nie je tvrda stolica? Tak ci onak neobides lekara, ktory by sa na to mal pozriet ultrazvukom aby si mala klud. Ale osobne si myslim, ze to nebude nic vazne. Inak medzi chrbtom/zadkom a bruchom je len par cm, takze rovnako ako sa zo zadu da citit predok tak sa z predku da citit zadna cast ci chrbat. Ked sa zatlaci napr. vlavo od pupka, troska nizsie, tak sa napr. ozve bolava lava cast chrbta a dokonca aj iliosakralna oblast...takze take mysterium to nie je, ze si po tapnuti na zadok nieco citila v podbrusku. Tie vzdialenosti tam nie su velke.