Odpovedal:
Dagmar pre domcu
Re: kyselina mocova
(číslo príspevku
196.922
, zo dňa 10.09.2009. videné 178x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 196922:
Je mi to luto :-((. Skoda. Citis sa ako-tak?