Odpovedal: Dagmar pre domcu
Re: kyselina mocova
(číslo príspevku 196.922, zo dňa 10.09.2009. videné 178x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196922:
Je mi to luto :-((. Skoda. Citis sa ako-tak?