Odpovedal: katarina
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.032, zo dňa 11.09.2009. videné 186x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197032:
To, co Ema radi, je dobre, ale bez liekov to nezvladne - v takom stave, ako ho opisuje: zbytocne bude chciet meditovat, objimat stromy, pozitivne mysliet - treba kontaktovat psychiatra. To nie je nijaka hanba, nezijeme v 19. storoci!!!.