Odpovedal:
xanti
|
Re: po vyoperovani zaludka
(číslo príspevku 197.082,
zo dňa 12.09.2009.
videné 204x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197082:
Milá Jara,
naozaj je diagnoza pacienta náročná. Ale to neoprávňuje lekára "virtuálneho" sa správať ako sa správal. Vážim si dr. Klucha, vie poradiť ale v tomto prípade si radšej mal kusnúť do jazyka, teda skôr venovať sa realnym pacientom ako takto "odfajčiť" človeka, ktorý zháňa info a chce pomôcť svojmu blizkemu.
Ináč môj názor si dovolím vysloviť aj na teba a tvoje rady. Život nie je čierno biely, a nič nie je jednoznačné a tie tvoje rady čo som čítala hraničia s urážaním človeka. Pekný deň.
Čo sa týka zadávateľa, naozaj Ti tu boli dané celkom dobré rady čo sa týka šetriacej stravy a diety. To by mohlo napomôcť k zlepšeniu stavu. Držím palce aby sa to zlepšilo. A aby sa brat tešil ešte dlhému životu.
|
|
|