Odpovedal:
brat
|
Re: po vyoperovani zaludka
(číslo príspevku 197.098,
zo dňa 12.09.2009.
videné 177x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197098:
pani Jara.../mozno aj niekto iny pod tymto menom?/
my sme neziadali aby niekto s tejto poradne liecil takeho pacienta
ja som len hladal pomoct pri hladani diety po operacii.
islo mi len o radu ako sa treba stravovat!
nic ine ,a ani nic viac som nechcel, neprosil!
myslim si, ze prave na taketo veci sluzi tato stranka, ak nie tak potom prepacte !
myslite si, ze reakcia Klucha na moju otazku bola spravna?
myslite si, ze ma takto reagovat lekar?
vsetko sa da aj inac napisat, a nie urazat cloveka, ktory bojuje s tazkou
chorobou ...
p.s.ak si pozorne precitate moj druhy prispevok-otazku, tak mozno pochopite..
moj nazor
|
|
|