Odpovedal:
Edita / odpoved Jara
|
Re: pomoc - zneužívanie, identita...
(číslo príspevku 197.109,
zo dňa 12.09.2009.
videné 147x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197109:
Zijem tak ako tak, ani neviem. Mam kde byt, nie je to sukromie, ale da sa...
Obciansky mam este stary, na nove meno nie. Lekarovi uz nepojdem, mala by som, nieco riesim. Psychologa uz nenavstevujem, zatial na novom mieste. Podporu nepoberam... Co ste mysleli konkretne? Dakujem Vam za odpoved.
|
|
|