Odpovedal:
Majka pre Peťa
|
Re: po vyoperovani zaludka
(číslo príspevku 197.119,
zo dňa 13.09.2009.
videné 321x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197119:
Ahoj Peťo! Nemáš mi za čo ďakovať. Veľmi rada som Ti pomohla. Vieš, ja som si tiež zažila svoje (viacero operácií), starý otec mal dokonca rakovinu pankreasu...:-( a preto sa dokážem vcítiť do druhých. Veľmi ma mrzí, že Ťa dr. Klucho takto tvrdo odbil a že si uňho nepochodil s radou. Je to žiaľ pravda: "sýty hladnému neverí..." Určite ste prežívali veľmi zlé a ťažké chvíle, sú to starosti, bezsenné noci... a aj teraz po operácii máte ďalšie starosti. Neboj sa, určite všetko dobre dopadne ;-). Ak by si potreboval poradiť niečo ohľadne šetriacej diéty, ktorú som Ti odporúčala, môžeš mi kľudne napísať na mail: setriaca.dieta@gmail.com. Kedykoľvek. Veľmi rada Ti odpoviem a pomôžem ako budem môcť.
Opatruj sa! Pozdravujem maródika. Prajem mu veľa sily, trpezlivosti a hlavné skoré uzdravenie! :-)
|
|
|