Odpovedal: peter
Re: pomoc - zneužívanie, identita...
(číslo príspevku 197.120, zo dňa 13.09.2009. videné 188x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197120:
napíš, v čom potrebuješ pomôcť, v čom si nevieš dať rady, čo ťa trápi. Ale konkrétne, nie všeobecne. Je tu veľa ľudí, čo sú ochotní ti pomôcť radou, ale aj osobne. Neboj sa rozpísať svoje problémy s psychikou, osobným životom, vzťahmi a prácou, prípadne úradmi. Aby sme ti však vedeli pomôcť, potrebujeme vedieť v čom potrebuješ pomôcť. Zaiste je toho veľa a nevieš kde začať. Skús opisom čo sa ti stalo a ako si sa z toho dostala a ako teraz žiješ - už aj z toho sa dá pochopiť čo potrebuješ.
Drž sa a pusti sa do toho - si tu v anonymite, nemusíš sa báť