Odpovedal:
Mima
|
Re: bolesti po spontánnom potrate
(číslo príspevku 197.137,
zo dňa 13.09.2009.
videné 137x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197137:
Viete, keby neboli v našom meste taký chirurgovia ako sú naši, tak by som tu už určite nebola.... Oni mi najviac pomohli... Primár oddelenia so mnou "letel" do druhého okresného mesta, kde ma už len položili na operačný stôl a..... u nás nieje gynekologické oddelenie.... Chirurgia urobila všetky potrebné vyšetrenia oni mali už len rezať....
|
|
|