Odpovedal:
Dagmar
|
Re: bolesti po spontánnom potrate
(číslo príspevku 197.138,
zo dňa 13.09.2009.
videné 130x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197138:
Mila Mima, nielen v slovenskom. Ja som to robila dvakrat v Nemecku a dopadlo to rovnako. Lekari su v tomto smere otrasni (cest vynimkam) a slo mi vtedy o zivot.
Je to hnus ale take su praktiky. Ale niekedy ma aj zalujuci stastie a niekedy aj motyka vystreli.
Je mi to fakt strasne luto. Dufam, ze sa z toho vystrabite, mate silny organizmus a mali ste fakt stastie. Je to hrozne co sa to deje...:-(((
Taketo pripady ako vas nie su ojedinele. :-(
|
|
|