Odpovedal:
Ivan
|
Re: cele telo
(číslo príspevku 197.199,
zo dňa 14.09.2009.
videné 157x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197199:
mononukleoza sa Ti určite nevracia. Toxoplazmoza - protilátky má zvýšené každý a cca 10% aj boreliozu. Takže tieto ochorenia ozaj netreba liečiť. T toho čo si napísala to vychádza na akné a to sa dáko lieči a možno máš chronicný zápal v mandliach, ale to sa dá zistiť z priebehu ochorenia a výsledkov krvi, možno si mala robené tzv. ASLO, neviem. Čiže ak zhrniem, na mononukleozu, boreliozu, toxoplazmozu zabudni, to určite nemáš. Chronické mandle možno, to sa dá doriešiť a máš akné a to môže byť určitý problém, hoci často skôr kozmetický.
|
|
|