Odpovedal: miroslava
Re: cele telo
(číslo príspevku 197.204, zo dňa 14.09.2009. videné 133x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197204:
ked som bola v martine na tak mi len robili testy a ked som sa pytala spätne ze co tak mi to len povedala ..zo stravou nic...ani som ju nejako neupravovala len som zmenila chlieb a cestoviny....