Odpovedal:
Ivan
|
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.248,
zo dňa 14.09.2009.
videné 155x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197248:
nádcha, týždeň s doktorom, 7 dní bez. Kľud, fúkať nos, viac tekutín a ak sa nedá dýchať nejaké kv. do nosa a to je všetko, ak nebolí hlava a nie je horúčka môžeš sa trošku ponahrievať-solux, ev. napariť
|
|
|