Odpovedal: Ivan
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.248, zo dňa 14.09.2009. videné 155x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197248:
nádcha, týždeň s doktorom, 7 dní bez. Kľud, fúkať nos, viac tekutín a ak sa nedá dýchať nejaké kv. do nosa a to je všetko, ak nebolí hlava a nie je horúčka môžeš sa trošku ponahrievať-solux, ev. napariť