Odpovedal:
lucia
|
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.395,
zo dňa 16.09.2009.
videné 122x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197395:
:)))toto ja neriesim, marketing je neoddelitelnou sucastou mojho zivota, takze oproti paralenu ma coldrex krajsie balenie:), mohutnejsiu reklamu a roznorode formy..a je fakt, ze som nikdy neskumala, ci je to paracetamol alebo nieco ine, pokial to nie je rovno ibuprofen, neriesim:)))...uuuplne najradsej mam panadol, a vzdy sa veeelmi rada a dlho rozhodujem, ci kupit ultra, extra..:DD a krasa ma, podla mna, obrovske blahodarne ucinky na zivot cloveka, tak preco si nekupit lieky silne ako slonia mamina:)))inak, asi by bolo fer vymenovat aj ostatnych zastupcov tlmiacich bolest, takze aspirin, ibalgin:(, valetol, paralen....ale vlastne ma za to neplatia, tak nic:))
Reakcie na príspevok:
-
Re: nadcha
(127x, Ivan, zo dňa 2009-09-16)
|
|
|