Odpovedal:
Ivan
|
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.434,
zo dňa 17.09.2009.
videné 142x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197434:
by si sa čudovala čo sa všetko nájde v ambulancii, takže kľudne môžeš pochybovať. To že pacienti pchajú do seba všetko rad radom, hlavne podľa reklamy, je denná záležitosť, hlavne od jesene do jari. Sa bežne stane, že prídu a vysypú čo všetko za tri dni si dávajú na nádchu a ona nechce a nechce prejsť (ani neviem prečo by mala za tri dni).Ibalgin s nurofenom, k tomu theraflu a coldrex hot....tri druhy kvapiek, slanú vodu, stoptusin kombinovaný s inou zbytočnosťou na kašeľ a pod. A tá 15tka bola v mojej ambulancii, m mimochodom ona sa tým nechválila...kľudne môžeš vyrývať, ja som zvyknutý na všeličo. A ja ak tu niečo napíšem, predpokladám, že si to prečítajú aj iní, čiže nie je to len pre Teba, tak to treba chápať. Takže tak je to s tými lentilkami
|
|
|