Odpovedal:
Mária
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.448,
zo dňa 17.09.2009.
videné 296x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197448:
Antidepresívum Fevarin skutočne začne zaberať až za 2-3 týždne,ako to bolo napísané v predchádzajúcom príspevku.Dovtedy by si mala úživať lieky na ukľudnenie zo skupiny anxiolytík.( daj si ich predpísať psychiatričkou, väčšinou ich zo začiatku k anmtidepresívam predpisujú - prinášajú okamžitú úľavu - mne zabral Oxazepam). Viem, čo prežívaš, ja som si tým prešla. Napíš mi prosím ťa ak chceš svoju e-mailovú adresu.
|
|
|