Odpovedal: Mária
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.448, zo dňa 17.09.2009. videné 296x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197448:
Antidepresívum Fevarin skutočne začne zaberať až za 2-3 týždne,ako to bolo napísané v predchádzajúcom príspevku.Dovtedy by si mala úživať lieky na ukľudnenie zo skupiny anxiolytík.( daj si ich predpísať psychiatričkou, väčšinou ich zo začiatku k anmtidepresívam predpisujú - prinášajú okamžitú úľavu - mne zabral Oxazepam). Viem, čo prežívaš, ja som si tým prešla. Napíš mi prosím ťa ak chceš svoju e-mailovú adresu.