Odpovedal:
Ivan
|
Re: Ortut
(číslo príspevku 197.484,
zo dňa 18.09.2009.
videné 136x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197484:
ak niekto niečo robí, nejaké vyšetrenie, tak má povedať na čo je to dobré a čo s výsledkom. A u ktorého lekára, v ktorej nemocnici ev. zariadení Ti to robili a prečo ?
|
|
|