Odpovedal: Ivan
Re: Ortut
(číslo príspevku 197.484, zo dňa 18.09.2009. videné 136x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197484:
ak niekto niečo robí, nejaké vyšetrenie, tak má povedať na čo je to dobré a čo s výsledkom. A u ktorého lekára, v ktorej nemocnici ev. zariadení Ti to robili a prečo ?