Odpovedal:
Robo
|
Re: Bolesť partnerky pri milovaní
(číslo príspevku 197.581,
zo dňa 19.09.2009.
videné 190x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197581:
Ahojte, nechcel som aby ste sa tu pohádali :)
Proste aj s gélom aj bez neho sme to skúšali a bolo to rovnako príjemné. Partnerka je vlhká dosť podľa toho, pretože do nej nebol problém sa dostať - bolesť prichádza nečakane, na nič som mechanicky netlačil.
Celkovo viem, že tam je akési zúžené hrdlo, v prípade ktorého som sa bál, že sa cez neho nedostanem a že odtiaľ pochádza tá bolesť, no partnerka mi tvrdí, že pri milovaní cez to hrdlo prejdem v pohode, že bolesť prichádza tesne za ním. Tak preto si nie som stále istý, či je to ten hymen.
|
|
|