Odpovedal: Alena
Re: Uzavretost
(číslo príspevku 197.661, zo dňa 21.09.2009. videné 212x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197661:
Pride poobede a rano odchadza.Nehovori o tom co bude v dalsej buducnosti lebo mi povie ked sa planuje nic nevyjde a potom je clovek sklamany.Moj zdravy rozum mi hovori nech to necham tak ale neviem sa ubranit mojmu srdcu.Da sa povedat az mi je to trapne pisat ze nase rozhovory sa tykaju vetsinou politiky .Ja sama to nechapem ako som to mohla tak daleko zajst ,ale ked potrebujem pomoc okamzite vsetko vybavi a zariadi.Nevie ma pohladkat nevie ma vystisat a to vsetko mi hrozne chyba ,ale citim ze vo vnutri jr dobry clovek len ako ho otvorit a tomu vsetkemu naucit.