Odpovedal:
aa.
|
Re: ešte raz - mama a alkohol
(číslo príspevku 197.668,
zo dňa 21.09.2009.
videné 154x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197668:
Erin,presne ten sviniar,ktory zo skodoradosti ponukne alkohol aj ked vie,ze to nie je spravne..takisto ako ti,co nukaju cigaretu ludom ktori sa rozhodli seknut s fajcenim..alebo ti co nukaju kolace ludom na diete..atd atd
|
|
|