Odpovedal:
slovačik
|
Re: zapal moč. mechura. Ivan poraď
(číslo príspevku 197.671,
zo dňa 21.09.2009.
videné 274x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197671:
Ďakujem, takže vysledok je teraz OK? Presne doktorka vravela ze mame prist davat moc este o mesiac. Este jednu vec. Moze mat 7 r. dievca zapal mocoveho mechura aj ked ju nepalilo pri moceni? Lekarka sa stale pytala ci ju nepali alebo neboli podbrusko a dcera vravela ze nie.
|
|
|