Odpovedal:
Dominika
|
Re: depresia?
(číslo príspevku 197.754,
zo dňa 22.09.2009.
videné 183x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197754:
No to že odsťahovať si nechávam ako poslednú možnosť nechcem sa uháhliť a pravdupovediac momentálne nemám síl ani zvládnuť celú takú situáciu, myslím tým vybavovanie, balenie a pod. som veľmi psychicky vyčerpaná tak teraz naberám sily na zvládnutie bežných činností ako chodiť do práce,robím ekonómku niekedy už myslím že ani v práci to nezvládnem, nejako to zázrakom ide..potom domácnosť , deti mám dvoch tínedžerov ...manžela mám veľmi skvelého človeka len sa obávam že keď už fakt nezvládnem nič prestane to baviť aj jeho. Takže zvážim ešte čo a ako ďalej, viem že mám dobrú mamu ale prekáža mi to že sa nechala v poslednej dobe ovplyvniť sestrou, ktorú nechápem lebo to by bolo na dlhé vypisovanie aký je vlastne problém s ňou, ale jednoducho komplikovaná. takže ďakujem ti za radu, povzbudilo ma už len to že mi rozumieš nebudem riešiť s horúcou hlavou. Prajem ti všetko dobre.
|
|
|