Odpovedal:
Ivan
Re: loziskova lezia
(číslo príspevku
197.762
, zo dňa 22.09.2009. videné 489x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 197762:
a máš aj nejaký problém
Reakcie na príspevok:
Re: loziskova lezia
(447x, jano25, zo dňa 2009-09-22)
Re: loziskova lezia
(457x, Ivan, zo dňa 2009-09-22)
Re: loziskova lezia
(776x, gabca, zo dňa 2009-09-22)
Re: loziskova lezia
(441x, gabca pre dagmar, zo dňa 2009-09-22)
Re: loziskova lezia
(3158x, Vlado, zo dňa 2009-09-22)
Re: loziskova lezia
(862x, gabca pre vlada, zo dňa 2009-09-22)