Odpovedal: Mirka pre silviu
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.789, zo dňa 22.09.2009. videné 220x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197789:
Silvia ani ja nesuhlasim s tym co napisal Max, neexistuje vseobecne pravidlo ze muzi potrebuju viac "samic". A aj som chcela napisat prispevok v tom zmysle ze OK, ale ani samice v svete zvierat necakaju kazdy vecer v nore na toho isteho samca lenze toto dotahovanie ci su chlapi samci a ci nie by Vam vobec nepomohlo. Musite si ujasnit ci partnera este stale chcete a ci ste ochotna a schopna mu neveru prepacit a nevytahovat ju v slabych chvilkach. Ja osobne by som chlapa ktory ma podviedol a neviazu ma k nemu ziadne deti kopla do zadnice. Keby boli deti tak by som mozno zvazovala, ale na 99% by som sa cez neveru nevedela preniest a zabudnut. A je jedno ci by si jednorazovo suchol lebo "priroda to tak chcela" alebo by mal dlhsi/hlbsi vztah. No a Ty sa hlavne snaz netrapit pre nieco co sa neda vratit. Bud rada ze nemate deti a mas v podstate volne ruky na vycuvanie zo vztahu. Ak Ti ten chlap za to stoji tak mu este daj sancu ale kazdopadne by som s potomstvom nejaky cas pockala a aj by som mu povedala ze je to prave kvoli tej nevere. Ja nemam skusenosti a poznam len jedno manzelstvo u ktoreho viiem ze aj po nevere ziju spolu uz par rokov a relativne dobre. Tam bola neverna manzelka a dost vazne, chcela rozvod. Ale preniesli sa cez to, maju druhe dieta, funguju.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (234x, Jozef, zo dňa 2009-09-22)