Odpovedal: janka
Re: concor COR
(číslo príspevku 197.876, zo dňa 23.09.2009. videné 343x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197876:
helicid mam na reflux zaludka, uzivam ho cca 1 rok, teraz uz len obden, v zavislosti ako sa citim a velaxin je antidepresivum SSRI, liecim sa na neurozu a z toho mam vraj aj to busenie, z nervoveho povodu, takze preto mi dali aj ten concor...na busenie zabera dobre, len zrejme mi zuzuje cievy, mam studene ruky, obcas krce v koncatinach a mierne zvierani hrudniku, no uzivam ho zatial len tri dni, lekar vravel ze mam ho uzivat tyzden a potom ho kontaktovat ako sa to vyvija, predtym som mala betaloc, no mala som z neho palenie zahy preto mi ho zmenil na tento concor...v neziaducich ucinkoch je napisane ze moze vyvolavat zuzenie ciev, aj ked mi nie je jasne ako liek, ktory ma znizovat pulz aj tlak zaroven zuzuje cievy, neni to kontraproduktivne?