Odpovedal: Kaja
Re: Bolesť tela
(číslo príspevku 197.877, zo dňa 23.09.2009. videné 188x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197877:
Velmi tazko takto povedat z coho to je. Pri slabych bolestivych svaloch sa namahaju klby a tym su bolestivejsie, a naopak, bolestive klby neumoznuju dostatocnu cinnost svalov. Mozno by ste mali ist aj k neurologovi, uvidite co vam povie ortoped. MOzno ste prekonali nejaku virozu a zostali nasledy. Tu je fakt tazko urcit pricinu. Mali by ste si dopriat viac odpocinku, a vela mineralov a vitaminov, ovocne a zeleninove stavy..atd. Drzim Vam palce