Odpovedal:
Marcela
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.912,
zo dňa 23.09.2009.
videné 150x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197912:
Dagmar,
vrátila som sa s odstupom času k tejto téme. Je mi ľúto, že som reagovala priveľmi emotívne. Nemyslela som to zle a nechcela som Vás raniť, nebolo to vlastne namierené proti Vám. Len ma naštvala čo i len predstava, že by sme sa mali zmieriť s tým, že nevera muža je prirodzená. Ešte raz sa ospravedlňujem. chápem, že Vás k tomu viedla trpká skúsenosť. No prosím, nájdite opäť vieru v to, že to môže byť aj inak. Úprimne Vám to prajem...
|
|
|