Odpovedal:
M
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.917,
zo dňa 23.09.2009.
videné 114x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197917:
Milá Dagmar, až teraz som si prečítala tento príspevok a úplne sa stotožňujem s tým, že keď klamal aj tomu veril. Veď ten výraz v očiach, keď tvrdí, že s Tebou chce žiť a nevie si predstaviť život s inou ženou, to len tak nezahráš, to nepíšeš v liste, ale pozeráš priamo do očí a keď stretneš tú prvú, či už druhú opäť pohľad do očí a neveríš, že tie slová nepatrili len Tebe. Je to brutálne a oni tomu vravia "matka príroda nám to káže". Záver je ale realitou: "Ak sa prvá nestretne s druhou, tak ten SAMEC prechádza ďalej životom bez straty desiatky a pritom je TEN, ktorý by mal aspoň na chvíľočku pocítiť, aké to je, keď sa hrá s citmi druhého." Je to večná téma a hlavne musíme sa naučiť naspäť veriť, že niesme všetci rovnakí a život nebude len o večnom sklamaní a tak...
|
|
|