Text príspevku číslo 197941:
dakujem lucia, si zlata, s tym tatinom to mas pravdu, on je s malym dost malo, to uz viac su snim stari rodicia, no ved ja som si uz v podstate zvykla, ze s malym nic neurobim, a ze vsetko ma svoj cas az vecer, ked maly zaspi,na druhej strane maly tak vsetko pozna, vyborne rozumie a vsetko sam skomentuje....je to zlatusik, mna len strasi moj muz, ze mu takto skodim a ze ked bude velky bude odo mna stale zavisli, nebude sa vediet zabavit, sam o seba postarat..., ze ho takto nepripravujem dobre do zivota....no, ale si zlata, ja to vnimam podobne ako ty, jednoducho to tak asi citime.... inak ako muzi...
|