Odpovedal: Nina
Re: concor COR
(číslo príspevku 197.943, zo dňa 24.09.2009. videné 185x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197943:
Tiez som toho nazoru, hoci som laik. Ja tiez uzivam Betaloc, lebo ten je na vyslovene na vegetativne podmienene busenie srdca - pre pacientov, kt. nemaju ochorenie srdca. Je to v pribalovom letaku. Lekar mi tiez chcel predpisat Concor, ale ma upozornil, ze je dost silny - tak som ho odmietla kedze fyziologicky mam srdce ok a tiez mam problem v psychike. Concor je liek, kt. sa uziva pri srdcovom zlyhavani, preto si nemyslim, ze je v tvojom veku rozumne ho uzivat, ked mas zdrave srdce. AD ak su dobre, tak ti pulz upokoja natolko, ze nebudes potrebovat take silne lieky na znizenie pulzu.