Odpovedal:
Judana
|
Re: Meranie bazalnej teploty
(číslo príspevku 197.946,
zo dňa 24.09.2009.
videné 152x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197946:
Ahoj Erika. Tak to ma ani vo sne nenapadlo, ze by som aj 9 mesiacov po vysadeni hormonov mohla mat rozhadzane hormony. Ja som bola na preventivke v januari, mesiac po vysadeni tabletiek, nastasie bolo vsetko v poriadku. Len ked sa teraz pozriem na moj graf, moc ma to nepovzbudzuje. Prvy mesiac si meriam a stale nemenna teplota. Ked si pozriem grafy inych zien, je tam pekne vidiet dve fazy, ako po ovulacii stupla teplota a drzala sa hore az po dalsiu menstruaciu. Mne to zatial vychadza tak, ze ovulacia nie je :-(. A bez nej sa mozme snazit kolko chceme...Ale ved budeme pokracovat v "snazeni" (milovanie nam robilo radost vzdy :-) a budem pokracovat aj v merani teploty. Hadam to bude dalsi mesiac vyzerat uz lepsie.
Merala si teplotu specialnym teplomerom urcenym na meranie bazalnej teploty?
|
|
|