Odpovedal:
Erika
|
Re: concor COR
(číslo príspevku 197.990,
zo dňa 25.09.2009.
videné 147x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197990:
No asi aj budete mať pravdu,ale viem aj to,že kardiológovia hneď predpíšu betablokátor...stalo sa to aj mojej svokre a aj kamoške...to je to najlahšie a má čisté svedomie...preto som aj ja Janke odporučila aby sa liečila v prvom rade sama,ale predsa som toho názoru aby to nezanedbala a poradila sa ešte s kardiológom. Ale aj ja si myslím,že to bude sekundárne,ale však sa potom dozvieme v pondelok...no aj ja práve idem ku kardiológovi na kontrolu-držte palce,dám vedieť s pozdravom
|
|
|