Odpovedal:
Dagmar pre Jaru
|
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(číslo príspevku 198.083,
zo dňa 27.09.2009.
videné 198x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198083:
POdla mna nic nie je horsie ako rodinkarstvo vo firmach. Sama som to nastastie osobne na vlastnej kozi tak nezazila (len vzdialene), ale videla som to vo vlastnej rodine, ked mala firmu sestra a ta na cas zamestnala nasho brata.....rozisli sa velmi rychlo a ja ju ako sefku uplne chapem. Proste to nerobilo dobrotu.
No a k tym sefovskym plusom, vyhodam a odmenam - asi by som z nich mala zaludocne problemy...:-(( nastastie nerobim taku pracu.
|
|
|