Odpovedal:
Inga
|
Re: už nevládzem žiť
(číslo príspevku 198.121,
zo dňa 28.09.2009.
videné 312x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198121:
Obleč sa a choď von medzi ľudí, najlepšie k nejakému obchodu...mala som to isté, tiež som blúdila z izby do izby a nevedela som čo so sebou, stačilo aby som vyšla von medzi ľudí a prešlo to. s kľudom som sa vrátila domov a zopakovala som si to, keď to na mňa prišlo znovu.
|
|
|