Odpovedal: Inga
Re: už nevládzem žiť
(číslo príspevku 198.121, zo dňa 28.09.2009. videné 312x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 198121:
Obleč sa a choď von medzi ľudí, najlepšie k nejakému obchodu...mala som to isté, tiež som blúdila z izby do izby a nevedela som čo so sebou, stačilo aby som vyšla von medzi ľudí a prešlo to. s kľudom som sa vrátila domov a zopakovala som si to, keď to na mňa prišlo znovu.