Odpovedal:
peťo
|
Re: rodicia ma nechcu
(číslo príspevku 198.159,
zo dňa 28.09.2009.
videné 198x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198159:
Stari rodicia by ma nezvladli.Nemame nic kde by som mohol byvat.Mama navrhuje riesenie rocny studijny pobyt v zahranici alebo kupit garsonku pre mna, ale ona nema peniaze len otec a ten nechce dat ani cent.
|
|
|