Odpovedal: peťo
Re: rodicia ma nechcu
(číslo príspevku 198.159, zo dňa 28.09.2009. videné 198x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 198159:
Stari rodicia by ma nezvladli.Nemame nic kde by som mohol byvat.Mama navrhuje riesenie rocny studijny pobyt v zahranici alebo kupit garsonku pre mna, ale ona nema peniaze len otec a ten nechce dat ani cent.