Odpovedal:
Kacka
|
Re: rodicia ma nechcu
(číslo príspevku 198.164,
zo dňa 28.09.2009.
videné 177x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198164:
A čo tvoja veta: "Nasledky rozvodu rodicov ked som mal 4. roky a i po 15.rokoch ich vzajomna pretrvavajuca nevrazivost sa podpisali na mojej osobnosti viac ako si viete predstavit". Prečo robíš rodičom starosti, to vieš? Necítiš vnútorný hnev? A čo samotný názov príspevku?! Mnohí si rany od rodičov neuvedomujú, lebo tie vznikajú od počatia do 3-4 rokov života dieťaťa. Dám ti príklad z tej knihy: Zatvor oči a predstav si seba ako malé dieťa, držíš sa za ruku Ježiša. Kráčaš s ním pomaly po ceste až prídete do jaskyne. V jaskyni vidíš sedieť na zemi Máriu a Jozefa, medzi nimi je malý Ježiško v perinke. Mária vezme do ruky Ježiška, ale ty v tom dieťati spoznáš seba, to si ty to dieťa v perinke. Pred Máriou stojí tvoja mama. Mária ťa podáva tvojej matke. Tvoja mama ťa berie s radosťou do rúk, objíme ťa a privinie si ťa k sebe. ........Ak si to vieš takto predstaviť, je to fajn, ale ak s tým máš problém, potrebuješ uzdravenie, potrebuješ odpustiť. To isté si predstav aj s Jozefom, ktorý ťa podá tvojmu otcovi.
|
|
|