Odpovedal: Pavel pre Dagmar
Re: Srdcová záležitosť
(číslo príspevku 198.172, zo dňa 29.09.2009. videné 216x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 198172:
Tiež poznám veľa takých prípadov, keď starší chlapi majú pomer s dievčatami, ktoré by im mohli byť dcérami a aj prípadov, keď muži v období "druhého dychu" podvádzajú svoje manželky. Je to hnusné a vôbec sa nečudujem, že ich synovia opúšťajú rodiny s deťmi a že je to dnes "vraj normálne". Veď kde majú synovia takýchto chlapov resp. slabochov, vidieť zodpovednosť voči rodine ak nie práve doma? Čo sa naučia deti od takého otca, ktorý ich opustil? Je to začarovaný kruh, ktorý naberá čím ďalej, tým väčšie rozmery.