Odpovedal:
Max
|
Re: rodicia ma nechcu
(číslo príspevku 198.198,
zo dňa 29.09.2009.
videné 32x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198198:
Ale lucia, nehraj sa na dokonalú. V Tvojich textoch je toľko pravopisných chýb, že keby som to začal opravovať, strávim tým deň.
Už len v tomto krátkom texte - veta sa začína veľkým písmenom a končí bodkou. Pred zátvorkou musí byť medzera, ako aj za bodkami. Bodky, ktoré naznačujú nedokončenú vetu, sa píšu 3, nie 2, a tiež, má byť za nimi medzera. Časté používanie troch bodiek je však zlozvyk.
Apple Ti všetci závidíme a sme z tej informácie "na prášky".
|
|
|