Odpovedal:
Gitka
|
Re: rodicia ma nechcu
(číslo príspevku 198.206,
zo dňa 29.09.2009.
videné 225x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198206:
Max, mas absolutnu pravdu. Pre Luciu: mam doma manzela a syna. A tento "otec" nasho syna nie ze bezpodmienecne nemiluje, on ho bytostne nenavidi. A nas syn neocakava od neho nie lasku a oporu, neocakava od neho uz zhola nic...
Myslim, ze Peto na to uz prisiel na vsetko sam, len nevie, co s tym. Jeho zhodnotenie situacie a seba je vlastne velmi zrele. Teraz uz len potrebuje kusisko odvahy na to, aby vykrocil sam za seba. Viem, ze je to skoro, ale tu sa uz nemoze spoliehat na to, ze niekto si vsimne ako skoro to je. Urcite ma zmapovane, co sam urobil zle. Ak si uvedomuje toto - tak moze vykrocit. Najlepsie spat k matke, s plnym vedomim, ze sa musi k nej a k svojmu zivotu postavit dospelejsie, ze jeho matka sa nesmie bat, ze ho nezvladne. Naopak - budu zit sami dvaja a on jej musi byt oporou. Myslim, ze Peto toto vie, len potrebuje odvahu dospiet! Hrozne drzim palce - viem Peto, ze si toto precitas, i ked je to adresovane Maxovi.
|
|
|