Odpovedal:
dvadsiatka
Re: Holenie nôh
(číslo príspevku
225.556
, zo dňa 20.05.2011. videné 517x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 225556:
neholím sa nikde, považujem to , že chlpy budú hustejšie a bude ich viacej.
Reakcie na príspevok:
Re: Holenie nôh
(333x, katarina, zo dňa 2011-05-20)
Re: Holenie nôh
(326x, Danie la, zo dňa 2011-05-20)
Re: Holenie nôh
(294x, katarina53, zo dňa 2011-05-20)
Re: Holenie nôh
(314x, Max, zo dňa 2011-05-21)