Odpovedal:
Naďa
Re: Nedostatok železa
(číslo príspevku
225.773
, zo dňa 26.05.2011. videné 253x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 225773:
Vďaka za tip. V sobotu idem do Rakúska, ak to budú mať, určite to kúpim.
Reakcie na príspevok:
Re: Nedostatok železa
(268x, Juraj, zo dňa 2011-05-26)
Re: Nedostatok železa
(296x, Veronika, zo dňa 2011-05-27)
Re: Nedostatok železa
(333x, Naďa pre Juraja, zo dňa 2011-05-27)
Re: Nedostatok železa
(275x, Dagmar, zo dňa 2011-05-28)
Re: Nedostatok železa
(689x, Naďa pre Juraja alebo Vlada alebo kto sa vyzná, zo dňa 2011-05-30)
Re: Nedostatok železa
(390x, Juraj, zo dňa 2011-05-31)
Re: Nedostatok železa
(323x, Naďa, zo dňa 2011-05-31)