Odpovedal:
Biosko
Re: adolescent a zavislost na PC
(číslo príspevku
230.152
, zo dňa 16.12.2011. videné 293x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 230152:
A aky to malo zmysel zobrat mu pc? kvoli skole?
Reakcie na príspevok:
Re: adolescent a zavislost na PC
(330x, Jana, zo dňa 2011-12-16)
Re: adolescent a zavislost na PC
(301x, Biosko, zo dňa 2011-12-16)
Re: adolescent a zavislost na PC
(306x, Jana, zo dňa 2011-12-16)
Re: adolescent a zavislost na PC
(311x, Sona, zo dňa 2011-12-16)
Re: adolescent a zavislost na PC
(241x, Jana, zo dňa 2011-12-16)