Odpovedal:
Dagmar
Re: nemozem spat - stuple do usi
(číslo príspevku
231.064
, zo dňa 24.01.2012. videné 458x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 231064:
Ziarenie z neho by mna osobne hrozne rusilo. Vzdy ma rozboli hlava.
Reakcie na príspevok:
Re: nemozem spat - stuple do usi
(452x, Katka, zo dňa 2012-01-24)
Re: nemozem spat - stuple do usi
(468x, Katka, zo dňa 2012-01-24)
Re: nemozem spat - stuple do usi
(406x, Dagmar, zo dňa 2012-01-24)
Re: nemozem spat - stuple do usi
(357x, Jaja, zo dňa 2012-01-26)
Re: nemozem spat - stuple do usi
(408x, Dagmar, zo dňa 2012-01-24)
Re: nemozem spat - stuple do usi
(341x, Katka, zo dňa 2012-01-24)