Odpovedal:
Jana38
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(číslo príspevku
234.160
, zo dňa 21.06.2012. videné 5874x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 234160:
Pekný deň.Nikto nevie-te poradiť?
Reakcie na príspevok:
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(3331x, Milka, zo dňa 2012-06-21)
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(3135x, Jozef, zo dňa 2012-06-21)
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(2343x, Milka, zo dňa 2012-06-21)
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(2595x, Jana38, zo dňa 2012-06-21)
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(2475x, Jana38-pre Jozefa, zo dňa 2012-06-21)
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(2704x, Jozef, zo dňa 2012-06-22)
Re: Kŕč v stehne-akú prvú pomoc?
(3165x, Jana38, zo dňa 2012-06-22)