Časová postupnosť 9075 príspevkov
(91 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: Slintanie
(697x, Daniela, zo dňa 2009-12-01)
Re: Pes chodi v noci kakat a cikat do kuchyne!
(445x, Daniela, zo dňa 2009-12-01)
Slintanie
(807x, Fr.buldocek, zo dňa 2009-12-01)
čierne fľaky
(687x, bišonik, zo dňa 2009-12-01)
Re: Výkup psov a mačiek
(582x, Daniela, zo dňa 2009-12-01)
Re: Pes chodi v noci kakat a cikat do kuchyne!
(780x, Daniela, zo dňa 2009-12-01)
Re: Výkup psov a mačiek
(717x, amanda, zo dňa 2009-12-01)
Re: Pes chodi v noci kakat a cikat do kuchyne!
(766x, Pes Čiko, Zuzana, zo dňa 2009-12-01)
Pes chodi v noci kakat a cikat do kuchyne!
(817x, Pes Čiko, Zuzana, zo dňa 2009-12-01)
Re: chrápanie
(278x, Jana38, zo dňa 2009-11-30)
Re: Líže si jedno miesto na labke až do vzniku ran
(353x, Eva z Bratislavy, zo dňa 2009-11-30)
Re: Líže si jedno miesto na labke až do vzniku ran
(402x, Daniela, zo dňa 2009-11-27)
Re: Vystraseny yorkshire
(351x, Andrea, zo dňa 2009-11-27)
Re: Vystraseny yorkshire
(395x, Daniela, zo dňa 2009-11-27)
Re: Vystraseny yorkshire
(483x, jiji, zo dňa 2009-11-27)
Re: Vystraseny yorkshire
(426x, Lenka, zo dňa 2009-11-26)
Re: Vystraseny yorkshire
(426x, Ninka, zo dňa 2009-11-26)
Re: vypulene oci, nechutenstvo, malatnost
(506x, Jana, zo dňa 2009-11-26)
Re: Epilepsia u psov
(827x, soňa, zo dňa 2009-11-24)
Re: asi staroba
(346x, Daniela, zo dňa 2009-11-23)
Re: hrce na labkach
(721x, Beky, zo dňa 2009-11-22)
Re: hrce na labkach
(749x, tinaa, zo dňa 2009-11-22)
hrce na labkach
(750x, Beky, zo dňa 2009-11-21)
Re: prílišná naviazanosť na pána
(779x, veronika, zo dňa 2009-11-20)
prílišná naviazanosť na pána
(801x, Chicco ratlík, zo dňa 2009-11-20)
Re: koreal stále spí
(372x, Radek, zo dňa 2009-11-19)
Re: rinitída?
(668x, anita, zo dňa 2009-11-19)
je vhodne uz pripustit ?
(642x, yorkshiracka, zo dňa 2009-11-18)
Re: vykašliavanie
(342x, Lubica, zo dňa 2009-11-18)
Re: správna kastrácia kocúra???
(479x, Nick, zo dňa 2009-11-18)
Re: správna kastrácia kocúra???
(401x, ivi, zo dňa 2009-11-17)
správna kastrácia kocúra???
(793x, EMY-kocúrik, zo dňa 2009-11-17)
Re: problém so záchodmi
(571x, Nick, zo dňa 2009-11-16)
Re: rinitída?
(669x, Nick, zo dňa 2009-11-16)
problém so záchodmi
(642x, Muro a Mica, zo dňa 2009-11-16)
Re: Slepačie vši
(10796x, dzlubo, zo dňa 2009-11-16)
Re: Slepačie vši
(179x, trixi, zo dňa 2009-11-16)
Re: Slepačie vši
(4857x, trixi, zo dňa 2009-11-16)
Re: Labky
(433x, Lulu, zo dňa 2009-11-16)
rinitída?
(735x, mačka 4-mesiace, nevakcinovaná, zo dňa 2009-11-16)
Re: krivajuce ovce
(355x, blanka, zo dňa 2009-11-15)
Re: krivajuce ovce
(322x, Jana38, zo dňa 2009-11-15)
Re: krivajuce ovce
(414x, dalayla, zo dňa 2009-11-15)
Re: Labky
(510x, Daniela, zo dňa 2009-11-15)
Re: vykašliavanie
(303x, Zuzka, zo dňa 2009-11-15)
Re: Labky
(488x, Lulu, zo dňa 2009-11-14)
hola koža bez peria
(619x, korela chocholata pinočka, zo dňa 2009-11-14)
Re: Labky
(438x, Daniela, zo dňa 2009-11-14)
Re: Labky
(417x, Veronika, zo dňa 2009-11-14)
Re: Epilepsia u psov
(801x, andy, zo dňa 2009-11-14)
kožna choroba
(478x, korela chocholata pinočka, zo dňa 2009-11-13)
Re: Stratený kocúr
(343x, paťa, zo dňa 2009-11-13)
Re: Epilepsia u psov
(750x, VIERA, zo dňa 2009-11-13)
Re: vykašliavanie
(313x, Mirka, zo dňa 2009-11-13)
Re: vykašliavanie
(370x, barbora, zo dňa 2009-11-13)
Re: Stratený kocúr
(442x, Jara, zo dňa 2009-11-12)
Re: POCURAVANIE
(692x, Jana38, zo dňa 2009-11-11)
POCURAVANIE
(800x, amer. kokerspaniel BERO, zo dňa 2009-11-11)
Re: kupa yorks.teriera
(514x, Andrea, zo dňa 2009-11-10)
Re: nervozny kocurik ZATIAL NEKASTROVANY
(340x, Nick, zo dňa 2009-11-09)
Re: kupa yorks.teriera
(544x, Daniela, zo dňa 2009-11-08)
Re: mačka alebo pes?
(368x, Nick, zo dňa 2009-11-07)
Re: Epilepsia u psov
(817x, iva, zo dňa 2009-11-06)
Re: Epilepsia u psov
(476x, Táňa, zo dňa 2009-11-05)
Re: andulka-zvracanie
(984x, Blanka, zo dňa 2009-11-05)
Re: Epilepsia u psov
(614x, Maroš, zo dňa 2009-11-05)
Re: tvrde brucho psika
(678x, Zuzka, zo dňa 2009-11-05)
tvrde brucho psika
(717x, shitzu, zo dňa 2009-11-04)
Re: Obrovský žiaľ
(1304x, Blanka, zo dňa 2009-11-04)
Re: Obrovský žiaľ
(432x, J., zo dňa 2009-11-02)
Re: Obrovský žiaľ
(517x, Daniela, zo dňa 2009-11-02)
Re: prípravok proti blchám
(767x, Mirka, zo dňa 2009-11-02)
prípravok proti blchám
(1532x, pes, Nelly, zo dňa 2009-10-31)
Re: Chory Mops
(569x, Jana38, zo dňa 2009-10-31)
Chory Mops
(690x, Mops, Mopi , zo dňa 2009-10-30)
Re: pes bisexual
(711x, ja, zo dňa 2009-10-29)
Re: pes bisexual
(732x, Maroš, zo dňa 2009-10-29)
Re: pes bisexual
(750x, Jana38, zo dňa 2009-10-29)
pes bisexual
(726x, rotvajler a maltezak, zo dňa 2009-10-29)
Re: Časté čúranie a olizovanie
(521x, Daniela, zo dňa 2009-10-27)
Re: žerie doslova všetko
(359x, Nick, zo dňa 2009-10-26)
mykoza
(790x, anglicky buldog - Fredy, zo dňa 2009-10-26)
Re: Časté čúranie a olizovanie
(551x, Maroš, zo dňa 2009-10-26)
Re: Opuchnutý jazyk
(1157x, Silvia, zo dňa 2009-10-26)
Opuchnutý jazyk
(800x, Škrečok sírsky,Hnedoš, zo dňa 2009-10-26)
Re: Môj psík máva často blchy - vši
(756x, dzlubo, zo dňa 2009-10-25)
Re: Môj psík máva často blchy - vši
(832x, Zuzana, zo dňa 2009-10-24)
Re: Môj psík máva často blchy - vši
(768x, Robin, zo dňa 2009-10-24)
Re: pes zožral polystyrén
(837x, Nick, zo dňa 2009-10-22)
Re: pes zožral polystyrén
(1939x, Jana38, zo dňa 2009-10-21)
Re: Plesen u psika - hrozba prenosu na cloveka?
(466x, Maroš, zo dňa 2009-10-20)
Re: Môj psík máva často blchy - vši
(742x, Jana, zo dňa 2009-10-20)
Môj psík máva často blchy - vši
(868x, yorkshirsky terier ROBIN, zo dňa 2009-10-20)
Re: Nekroza usnice
(429x, Daniela, zo dňa 2009-10-19)
Re: Nekroza usnice
(454x, Kalanova majitelka, zo dňa 2009-10-19)
Re: OSPRAVEDLNENIE
(567x, dzlubo, zo dňa 2009-10-18)
Re: je mu zima?
(565x, Zuzana, zo dňa 2009-10-16)
Re: je mu zima?
(581x, Daniela, zo dňa 2009-10-16)
Re: je mu zima?
(415x, Zuzana, zo dňa 2009-10-16)
Re: je mu zima?
(353x, pre basseta.., zo dňa 2009-10-16)
Strana č.
< späť
tam >