Odpovedal:
Jarka
Re: Nočné pomočovanie
(číslo príspevku
14.341
, zo dňa 05.09.2008 videné 435x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 14341:
Áno, presne kvôli tomu, lebo v izbách máme koberce.
Reakcie na príspevok:
Re: Nočné pomočovanie
(447x, Daniela, 213.81.190.252, zo dňa 2008-09-05)
Re: Nočné pomočovanie
(434x, Jarka, 88.212.23.201, zo dňa 2008-09-05)
Re: Nočné pomočovanie
(430x, Daniela, 213.81.190.252, zo dňa 2008-09-05)
Re: Nočné pomočovanie
(433x, Jarka, 88.212.23.201, zo dňa 2008-09-05)
Re: Nočné pomočovanie
(443x, Daniela, 85.216.152.58, zo dňa 2008-09-06)
Re: Nočné pomočovanie
(439x, Jarka, 88.212.23.201, zo dňa 2008-09-06)
Re: Nočné pomočovanie
(421x, Daniela, 85.216.152.58, zo dňa 2008-09-06)