Odpovedal:
marek
Re: Sterilizácia psa
(číslo príspevku
1.763
, zo dňa 24.09.2004 videné 863x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 1763:
Preco si myslíte, že diskusia bola zbytočná ? Nemáte rád názory iných ľudí ?
Reakcie na príspevok:
Re: Sterilizácia psa
(1181x, Vladimír, 194.154.230.74, zo dňa 2004-09-25)
Re: Sterilizácia psa
(1010x, marek, 62.168.125.2, zo dňa 2004-09-25)
Re: Sterilizácia psa
(979x, ZuZu, 217.23.250.124, zo dňa 2004-09-27)
Re: Sterilizácia psa
(1283x, EDUSAN-veterinárny lekár, 62.168.125.2, zo dňa 2004-09-27)
Re: Sterilizácia psa
(1691x, ZuZu, 217.23.250.124, zo dňa 2004-09-27)
Re: Sterilizácia psa
(1596x, EDUSAN-veterinárny lekár, 62.168.125.2, zo dňa 2004-09-28)